Patronat

Sympozjum uzyskało Patronat Marszałka Senatu Rzeczpospolitej Polskiej,
Prof. dr hab. n. med. Tomasza Grodzkiego.

Formuła

W tym roku Sympozjum będzie odbywać się w formule hybrydowej, to znaczy, że można wziąć udział w sesjach stacjonarnie, w miejscu odbywania się wydarzenia, lub online. W celu zapewnienia Państwu bezpieczeństwa liczba miejsc na wydarzeniu stacjonarnym jest ograniczona, a o zagwarantowaniu udziału decyduje kolejność zgłoszeń. Wydarzenie online nie ma limitu miejsc.

Bezpieczeństwo

Sympozjum odbędzie się z zachowaniem „Wytycznych dla organizatorów spotkań biznesowych, szkoleń, konferencji i kongresów w trakcie epidemii SARS-CoV-2” Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii i Głównego Inspektora Sanitarnego, czyli m.in. będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczki, zostanie zapewniony dostęp do dozowników z płynem antybakteryjnym, nastąpi częsta dezynfekcja powierzchni wspólnych, częste wietrzenie pomieszczeń. W przypadku zmiany wytycznych MRPiT oraz GIS, dotyczących organizacji wydarzeń, organizator zastrzega sobie prawo do adekwatnej zmiany procedur bezpieczeństwa epidemiologicznego na Sympozjum. Uprzejmie prosimy, aby do swojego uczestnictwa w Sympozjum podeszli Państwo z rozwagą. Jeśli ktoś z Państwa nie czuje się w pełni zdrowy bądź miał kontakt z osobami, które mogą być zarażone koronawirusem, a nie był szczepiony, prosimy o skorzystanie z opcji online wydarzenia. Osoby, które będą uczestniczyły w Sympozjum stacjonarnie mogą zostać poproszone na miejscu o wypełnienie ankiety epidemiologicznej. Wzór ankiety do pobrania tutaj.

Miejsce

Stacjonarnie spotkamy się w hotelu Crowne Plaza przy Rondzie Daszyńskiego 2 w Warszawie

Wjazd na parking od ul. Siennej (koszt parkingu 90 zł brutto/dobę w tygodniu oraz 60 zł brutto/dobę w weekendy)

Punkty edukacyjne

Uczestnicy Sympozjum Stacjonarnego oraz Online otrzymają 7 punktów edukacyjnych wyliczonych zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów.

Egzamin embriologiczny

W czasie trwania Sympozjum, o godzinie 13.30 w piątek, 3 września, w sali Gracia na I piętrze hotelu Crowne Plaza odbędzie się egzamin embriologiczny. W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt z Organizatorem (email: rejestracja@sympozjum.ptmrie.pl) lub bezpośrednio z sekretariatem PTMRiE (email: ptmrie@ptmrie.org.pl).Ta strona używa cookies celem umożliwienia rejestracji uczestników wydarzenia i obsługi procesów pokrewnych. Korzystając z tej strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję